м.Київ
вул. Січових Стрільців 37-41
+380 (99) 068-05-32
+380 (93) 180-40-38

Оцінка обсягу ринку державних закупівель

КК «БІЛІАРК» працює на ринку консалтингових послуг з 2014 року і вже успішно реалізувала майже 500 проектів в різних сферах. Сьогодні ж ми плануємо розширювати горизонти і не зупинятися на досягнутому.
Ми пропонуємо послуги моніторингу ринків закупівель для приватних компаній та великих корпорацій (моніторинг ринку тендерів B2G, В2В).
Інформація може включати в себе:

Моніторинг планів щодо державних закупівель і закупівель державних корпорацій і компаній з державною участю також проводиться і надається у вигляді аналітичного звіту.
Регулярно оновлювана інформація може надаватися з частотою до декількох разів на тиждень в узгодженому з Вами унікальному форматі. За рахунок широкого охоплення Замовників, автоматизації роботи і великого досвіду роботи з тендерною інформацією ми готові запропонувати інформаційний продукт з оптимальним співвідношенням повноти, якості, оперативності та вартості інформації. Звіти за результатами моніторингу тендерів можуть надаватися клієнтам як в табличному або текстовому форматі, так і у вигляді баз даних з можливістю аналізу. Інформація про проводення державних або приватних тендерів може надаватися клієнту одноразово (ретроспективні тендери починаючи з 2015 по поточний момент і плани закупівель відомі на момент складання звіту) або із заданою періодичністю (щодня, щотижня або щомісяця звіти про тендери за ключовими парамерами).
Наші ключові переваги
У своїй роботі ми користуємося повним масивом офіційної інформації за державними тендерами, які оновлюється щодня. Щодня наша система моніторингу викачує повідомлення про оголошені аукціони (державні закупівлі) і збирає їх в базу даних. Програма працює в режимі постійного сканування нових повідомлень про аукціони, а також враховує внесення змін і нові версії раніше оголошених державних закупівель та комерційних тендерів. Можливість гнучкого перехресного пошуку, що настроюється під конкретного Замовника, є нашою ключовим перевагою серед іншими систем, використання яких не дозволяє повністю охопити ринок тендерних закупівель. Аутсорсинг послуг моніторингу тендерів (державних закупiвель) дозволить Вам без шкоди якості і зайвих витрат значно збільшити охоплення ринку тендерів і зміцнити Ваші позиції в державному сегменті ринку, оцінити конкурентів і виокремити основні ризики в роботі з державною. Повні і оперативні дані про тендери дозволять Вашії компанії вчасно прийняти участь в більшій кількості тендерів і збільшити обсяги продажів держзамовникам

Сподіваємося, на зацікавленість пропозиції та плідну подальшу спільну працю!!!!
Пропонуємо разом досягнути успіху!!!!